Nasi Pośrednicy z biura Koloseum Nieruchomości Warszawa

Natalia Kłosińska

Natalia Kłosińska

Dyrektor Oddziału - Specjalista Ds. Nieruchmości

Biuro: Mobile: 884 945 222Email: natalia.koloseum@gmail.com

Mateusz Kuśmierek

Mateusz Kuśmierek

Specjalista ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 884 368 222Email: mateusz.koloseumwarszawa@gmail.com

Dorota Leske

Dorota Leske

Manager Zespołu Sprzedaży - Specjalista Ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 884 981 444Email: dorota.koloseum@gmail.com

Małgorzata Morek

Małgorzata Morek

Specjalista Ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 881 780 222Email: malgosia.koloseum@gmail.com

Renata Murawska

Renata Murawska

Doradca ds, Nieruchomości

Biuro: Mobile: 883 636 222Email: renata.koloseum@gmail.com

Filip Krakowiak

Filip Krakowiak

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 883 736 222Email: filip.koloseumwaw@gmail.com

Łukasz Kłosiński

Łukasz Kłosiński

Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja Zawodowa 19837

Biuro: Mobile: 730 003 458Email: biuro@koloseum-nieruchomosci.pl

Judyta Niewiadomska

Judyta Niewiadomska

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 884 615 222Email: judyta.koloseum@gmail.com

Agnieszka Witkowska

Agnieszka Witkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 793 233 399Email: agnieszkawitkowska.koloseum@gmail.com

Anna Dzięcioł

Anna Dzięcioł

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 790 666 093Email: anna.koloseumwawa@gmail.com

Klaudiusz Kowalczyk

Klaudiusz Kowalczyk

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 881 444 208Email: klaudiusz.koloseum@gmail.com

Natalia Rychlewska

Natalia Rychlewska

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 733 833 318Email: nataliarychlewska.koloseum@gmail.com

Milena Łabędź

Milena Łabędź

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 884 711 222Email: milena.koloseum@gmail.com

Beata Katyńska

Beata Katyńska

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 884 938 222‬Email: beata.koloseumwaw@gmail.com