Nasi Pośrednicy z biura Koloseum Nieruchomości Warszawa

Natalia Kulesz

Natalia Kulesz

Dyrektor Oddziału - Specjalista Ds. Nieruchmości

Biuro: Mobile: 884 945 222Email: natalia.koloseum@gmail.com

Renata Murawska

Renata Murawska

Doradca ds, Nieruchomości

Biuro: Mobile: 883 636 222Email: renata.koloseum@gmail.com

Dorota Leske

Dorota Leske

Specjalista Ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 884 981 444Email: dorota.koloseum@gmail.com

Małgorzata Morek

Małgorzata Morek

Specjalista Ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 881 780 222Email: malgosia.koloseum@gmail.com

Łukasz Kłosiński

Łukasz Kłosiński

Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja Zawodowa 19837

Biuro: Mobile: 730 003 458Email: biuro@koloseum-nieruchomosci.pl

Krzysztof Koloseum

Krzysztof Koloseum

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 883 736 222Email: krzysztof.koloseum@gmail.com

Marcel Panek

Marcel Panek

Doradca Ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 884 695 222Email: marcel.koloseum@gmail.com

Szymon Malinowski

Szymon Malinowski

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 884 356 222Email: szymon.koloseum@gmail.com

Konrad Dudek

Konrad Dudek

Doradca Ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 884 711 222Email: konrad.koloseum@gmail.com

Mateusz Kuśmierek

Mateusz Kuśmierek

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 884 368 222Email: mateusz.koloseumwarszawa@gmail.com