Nasi Pośrednicy z biura Koloseum Nieruchomości Toruń

Marta Jasińska

Marta Jasińska

Dyrektor Oddziału Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania, domy) Trener - Szkoleniowiec

Biuro: Mobile: 534 301 700Email: marta@koloseum-nieruchomosci.pl

Julita Frankowska

Julita Frankowska

Manager Zespołu Sprzedażowego Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania)

Biuro: Mobile: 730 000 591Email: julita@koloseum-nieruchomosci.pl

Danielewska Anna

Danielewska Anna

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Licencja zawodowa nr: 14433 Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania, domy, lokale użytkowe)

Biuro: Mobile: 730 004 149Email: anna.danielewska.koloseum@gmail.com

Maria Będlin

Maria Będlin

Specjalista Ds. Nieruchomości ( domy, mieszkania)

Biuro: Mobile: 730 003 272Email: maria@koloseum-nieruchomosci.pl

Tadeusz Zakierski

Tadeusz Zakierski

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 733 444 306Email: tadeusz.koloseum@gmail.com

Klasa Kamila

Klasa Kamila

Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania)

Biuro: Mobile: 730 106 967Email: kamila.koloseum@gmail.com

Magdalena Zwierska

Magdalena Zwierska

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 608 425 684Email: magdalena.koloseumtorun@gmail.com

Grażyna Kierońska

Grażyna Kierońska

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 795 730 721Email: grazyna.koloseumtorun@gmail.com

Adriana Dworak

Adriana Dworak

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Licencja zawodowa nr: 20083

Biuro: Mobile: 694 576 771Email: ada@koloseum-nieruchomosci.pl