Nasi Pośrednicy z biura Koloseum Nieruchomości Toruń

Maria Będlin

Maria Będlin

Specjalista Ds. Nieruchomości ( domy, mieszkania)

Biuro: Mobile: 730 003 272Email: maria@koloseum-nieruchomosci.pl

Joanna Banasiak

Joanna Banasiak

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 730 730 857Email: joanna.koloseumtorun@gmail.com

Julita Frankowska

Julita Frankowska

Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania)

Biuro: Mobile: 730 000 591Email: julita@koloseum-nieruchomosci.pl

Klasa Kamila

Klasa Kamila

Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania)

Biuro: Mobile: 730 106 967Email: kamila.koloseum@gmail.com

Marta Jasińska

Marta Jasińska

Kierownik Oddziału - Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania)

Biuro: Mobile: 534 301 700Email: marta@koloseum-nieruchomosci.pl

Andrzej Szwandziak

Andrzej Szwandziak

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 795 730 721Email: andrzej.koloseum@gmail.com

Adriana Dworak

Adriana Dworak

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Licencja zawodowa nr: 20083

Biuro: Mobile: 694 576 771Email: ada@koloseum-nieruchomosci.pl

Tadeusz Zakierski

Tadeusz Zakierski

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro: Mobile: 733 444 306Email: tadeusz.koloseum@gmail.com

Dominik Kawczyński

Dominik Kawczyński

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFRN Licencja Nr: 21949 Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania)

Biuro: Mobile: 531 281 311Email: dominik@koloseum-nieruchomosci.pl

Danielewska Anna

Danielewska Anna

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Licencja zawodowa nr: 14433 Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania, domy, lokale użytkowe)

Biuro: Mobile: 730 004 149Email: anna.danielewska.koloseum@gmail.com