OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Typ powierzchni: Lekko nachylona
  Rodz. własności: Własność
  Typ działki: Budowlana

  Kształt: Prostokąt
  Dojazd: Droga utwardzona
  Odl. od jeziora: 300 km

OPIS

KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI - BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI - NAD POPRAWNYM PRZEBIEGIEM TRANSAKCJI CZUWA LICENCJONOWANY POŚREDNIK!!!

Koloseum poleca

Działka 4000 m2 pod zabudowę mieszkaniową 300m od linii brzegowej Jeziora Przywidzkiego.

Woda i kanalizacja na granicy działki, do prądu około 75m.

Decyzja o warunkach zabudowy z 2019r. zakładała zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Działka w wybitnie atrakcyjnej lokalizacji, 10 minut spacerkiem, a 2 minuty samochodem od centrum Przywidza. Położona niedaleko drogi, jest od niej jednak odgrodzona linią drzew, co sprawia, że można na niej cieszyć się ciszą i spokojem. Do Gdańska jedynie 35.7 km (34 minuty według Google Maps).

Działka graniczy z malowniczym fragmentem bujnego lasu, przez który prowadzi urocza ścieżka nad samo jezioro przywidzkie (7 minut). Dookoła piękne widoczki, nieopodal miejska plaża, a także Rezerwat Buków – wyspa na jeziorze przywidzkim, do tego liczne urozmaicenia w postaci wyciągów narciarskich „Zielona Brama”, zabytków kultury – przeuroczy kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki pw. Królowej Różańca Świętego z 1909 r. Fantastyczne miejsce dla sportowców, okolica obfituje bowiem w szlaki rowerowe.

Świetna okazja dla osób szukających chwili wytchnienia od miejskiego zgiełku i ceniących sobie obcowanie z naturą. Z racji tego, że działka posiada już pozwolenie na budowę, może stanowić ciekawą alternatywę dla mieszkańców Trójmiasta, którzy chcieliby na stałe zamieszkać w pięknej i cichej lokalizacji, niedaleko miasta lub po prostu jako weekendowa odskocznia od miejskiej codzienności."

Więcej informacji przy kontakcie telefonicznym.

Cena do negocjacji!

Serdecznie zapraszam
Magdalena Ossowska
730 213 013

Dla każdego Klienta zainteresowanego kredytem na zakup tej lub innej nieruchomości mamy przygotowaną specjalną ofertę KREDYTU HIPOTECZNEGO. U nas znajdziecie Państwo wykwalifikowanego doradcę z wieloletnim doświadczeniem, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą i BEZPŁATNIE przeprowadzi cały proces przyznawania kredytu !!
Współpracując z Nami oferujemy Państwu:
pomoc w negocjacjach nieruchomości
- pomoc w uzyskaniu kredytu
- preferencyjną stawkę u Notariusza

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO!!!:
- doradztwo prawne przy zakupie nieruchomości
- transakcje nadzoruje licencjonowany Pośrednik!!!
- posiadamy ubezpieczenie na kwotę 1 000 000 PLN w ERGO HESTIA S.A.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt