OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 2
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 4
  Łazienki: 1

  Własność: Własność
  Wolne od: od zaraz

  Budynek: Blok

  Czynsz Administr.: 400 zł

OPIS

Mieszkanie w samym sercu Gdyni, przy ul. Waszyngtona.
W otoczeniu nowych inwestycji, takich jak Awanport i Nova Żeromskiego.
W najbliższym sąsiedztwie morza oraz ul. Świętojańskiej i wszelkich atrakcji centrum miasta, przy jednoczesnej ciszy i spokoju.

Zaprojektowane i wyremontowane pod nadzorem architekta. W pełni umeblowane, z dbałością o każdy detal, gotowe do wprowadzenia, bez konieczności dodatkowych nakładów. Nadaje się zarówno do zamieszkania jak i inwestycja pod wynajem (zarówno krótko i długoterminowy).

Mieszkanie czteropokojowe, o powierzchni 45 m2. Składa się z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, dwóch korytarzy.

Dodatkowo mieszkanie posiada balkon z widokiem na Sea Towers oraz Yacht Park. Klatka schodowa zadbana, do mieszkania przynależy piwnica, budynek z windą. Wjazd na teren posesji tylko dla mieszkańców.

Niewątpliwym atutem jest fantastyczna lokalizacja:
• 2 min pieszo od morza
• 2 min pieszo od ul. Świętojańskiej
• 2 min pieszo od Sea Towers
• 2 min od Yacht Parku i mariny


Serdecznie zapraszam do kontaktu i prezentacji!

Agata Aleksandrowicz
Doradca ds. Nieruchomości
Tel: 881 444 269
agataaleksandrowicz.koloseum@gmail.com

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt